BadassWomenPhotosKarolinaRaginel2019-1+%281%29.jpg

Hi.

Blog po polsku o życiu w Dolinie Krzemowej | Unsolicited baby advice from a mother of one

Konta na Instagramie, które pokazują San Francisco z perspektywy mieszkańców

Coś dla wielbicieli fotografii lub Instagrama, lub tego i tego :) Pracuję w tym samym budynku, co współzałożyciele aplikacji (serio, serio - piętro wyżej!), dlatego czuję się w obowiązku wrzucenia kilku fajnych instagramowych profili. Poniżej te, które pokazują San Francisco, Oakland, Dolinę Krzemową i okolice z perspektywy mieszkańców - głównie fotografów.

 

San Francisco in Black & White: Tak banalnie prosty pomysł, że aż dziwne, że nie powstało wiele kont-klonów. Czarno-białe, ale współczesne zdjęcia San Francisco - głównie centrum miasta i najładniejszych dzielnic. Prawie sama architektura, mało ludzi.


June Kim: Tym razem raczej okolice San Francisco i Oakland. Urocze zdjęcia farm, ścieżek, zwierząt, i jedzenia. Przy niektórych, szczególnie tych zielonych, trudno uwierzyć, że zostały zrobione w Kalifornii (vide: susza). Po znalezieniu tego konta nabrałam ochoty na przejażdżkę samochodem poza miasto.


Karen Doolittle: sama siebie poetycko nazywa moment catcher and memory keeper. Bardzo kolorowe konto, z wieloma zdjęciami alternatywnych środowisk. Sądząc po ilości ujęć z całującymi się kobietami i tęczowymi flagami, Karen związana jest ze środowiskami LGBT.


Kevin Systrom: współzałożyciel Instagrama i mój crush (nie mówcie mężowi!). Jak wspomniałam wyżej, pracuję w tym samym budynku co Kevin, więc widzę go od czasu do czasu - w rzeczywistości jest tak samo przystojny jak na zdjęciach :)

 

Cory Maryott: młody fotograf, absolwent architektury krajobrazu, który przez media społeczne szuka stażu lub pracy. Tak jak ja, lubi awokado :)

 

Zdjęcie profilowe pożyczone od mojego kolegi z pracy :)

Wiza H1B: loteria (głównie) dla inżynierów

Wiza H1B: loteria (głównie) dla inżynierów

#firstworldproblems: tęsknota za prasą i kioskami